*♥The Vampire Diaries stories - Aný$♥*

Ochutnávka z jednorázové povídky....

28. října 2010 v 22:43 | Aný$
Myšlenky mne sužovaly mysl. Nemohla jsem reálně přemýšlet a nevěděla co dělat. V jediné vteřině okamžiku jsem málem přišla o všechno. O život, o lásku, o přátelství. Veškerá má existence si na setinu vteřiny přála na vše zapomenout a zůstat mrtvá. V hlavě mám mlhu. Nevzpomínám si na nic, na nikoho ,ale přesto vím, že žiju jen pro něco nebo někoho. Že má existence neměla být, ale přesto zde stojím a nemohu reaálně přemýšlet. Pálí mne oči a v ústech jako bych měla drát, který mi drásá zuby a dásně. Cítila jsem palčivou bolest a beznaděj. Proč zde stojím, když mé auto je nyní pod vodou mostu Wickery Bridge? Proč nesedím za volantem a nelapám po dechu? Proč se nesnažím dostat ven? Ochladilo se a vánek mě šlehal do tváře. Stála jsem jako opařená a hleděla na mé potrhané a zkrvavené šaty. Sáhla jsem si na obličej a nahmatala kapky krve. Věc tak potřebná pro život byla po celém mém obličeji a cítila jsem její chuť v ústech. Hleděla jsem před sebe kde se zjevila mužská postava. Byla tma a já nemohla rozeznat o koho se jedná. ruce měl potřísněné krví a rozervané žíly na rukou. Pomalu se mu začali hojit. V měsíčním svitu vypadal hrůzostrašně a když se usmál jeho tesáky se třpytily. Přistoupil ke mě. Chtěla jse utéct, ale slyšela jsem v hlavě hlas *Neboj se a stůj!*
Poroučel mi to a ta autorita byla tak obrovská, že ji nešlo neuposlechnout. Pomalu se ke mě dostával a když byl už natěsno u mě pohladil mě po tváři a setřel kapičk krve, které pak olízl z prstu. Chytl mě za bradu a donutil mě se podívat do jeho očí. Nemohla jsem mu odporovat. Měsíční světlo odhalilo jeho tvář a já v něm poznala svého přítele.
"Damone? Jsi to ty?" odpověď jsem znala přesto jsem nechtěla uvěřit.
"Nyní zapomeneš! Zapomeneš na to, že jsi poznala Stefana Salvatora.

Váš názor? Mám pokračovat v této povídce?

Promo Plakát k povídce Elena přemožitelka upírů <-----Elena the vampire slayer

22. srpna 2010 v 2:14 | Aný$
V-T-B-s

Promo Plakát k povídce Tanec života<<<Dance of Life

22. srpna 2010 v 1:43 | Aný$
V-T-B-s

6.Díl EPÚ<-----Elena přemožitelka upírů

22. srpna 2010 v 1:41 | Aný$
Přináším vám další díl Eleny přemožitelky upírů...... Osvobodí své přátelé ze spáru smrtí? A co chystají Salvatorovi?

Nová povídka------> Tanec Života

25. července 2010 v 0:04 | Aný$
Nová povídka na téma *TVD*<-----tak ve zkratce o čem je?
Elena Gilbertová ztratila lásk svého života hned dvakrát a její brat odjel s Annou pryč. Elena nechce být už v Mystic Falls a odjíždí do LA ,kde začíná žít od začátku se jménem Nina. Její nová práce? Gogo tanečnice v baru a Night klubu Mystic Vampire. Začíná nový život. Kdo ,ale teď vlastně je? Elena a nebo se z ní stala Nina Carterová.Také vás hned na začátku zaujme, že s ní není něco v pořádku.Co to je ? A co její přátelé? Co bude dál? Vyrovná se strátou lásky nebo ji znova nalezne? Jeji těžký život nabýrá otáčky. Jsou před ní pár rozhodnutí. Jak se rozhodne a co bude dělat se dočtet pouze v této povídce?! ;)

5.Díl EPÚ<---Elena přemožitelka upírů

24. července 2010 v 22:41 | Aný$
Stefan má rande s Elenou a zjistí její tajemství o Kathrin. Damon zažívá neuvěřitelné pocity, když vidí Stefana s Elenou v objetí.... Co se děje?...

4.Díl EPÚ

21. června 2010 v 20:57 | Aný$
Salvatorové se poprvé zmiňují o krásné Kathrin a Elena se seznamuje se Stefanem....Ovšem nevím, že on je ten kdo ji napadl!!

3.Díl EPÚ

21. června 2010 v 20:51 | Aný$
Zvrat!!Elena se setkává s oběma bratry Salvatorovýma.....nečekané a nemilé překvapení pro ni mají!!!

2.díl EPÚ

21. června 2010 v 20:47 | Aný$
Další díl EPÚ....Tentokrát poprvé setkání s Damonem ...

1.Kapitola EPÚ

18. června 2010 v 22:50 | Aný$
Bude hlad silnější než láska?Dokáži snést tohle?A dokáží to oni?Zemřu nebo je jejich láska tak velká, aby odolali krvi?Velké zlo je ve městě a já to nedokážu zastavit.Zamilovala sem se!!

----->Ukaž co umíš =P<-----

16. června 2010 v 20:33 | Aný$Takže menší shrnutí co píši a co chystám......
 
 

Reklama