6. díl UD

21. června 2010 v 19:27 | Elý$ |  ♣♥The Twilight saga stories - Elý$♥♣
Krapanek kratší, ale v příští už se Isabell setká s Edíkem.. :D


Ani jsem se nenadála a bylo ráno. Až teď mi došlo, že jsem se s Alicí nedomluvila, kdy mi přijdou pomoct. Naštěstí mně ale zazvonil mobil. Byla to Alice,
"Ahoj Isabello"
"Ahojky Alice, tak kdypak přijdete na neplacenou brigádu?"
"No, ono když otevřeš dveře, tak ti ani nebudu muset odpovídat." Cože? Oni už jsou tady? Upíří rychlostí jsem se letěla oblíknout do tepláků a trička a už lidskou chůzí jsem jim šla otevřít.
"Ahoj lidi." Jak jsem to dořekla, všichni se začali usmívat.
"Ahoj Isabello." Pronesli sborově. Pozvala jsem je dál. Pomoct mi přijeli Alice, Emmet a Esme. Rose tady nebyla, asi se nechtěla umazat. Emmet si všiml, že nad něčím přemýšlím a tak si musel rýpnout.
"Ale copak, čekala jsi, že zase přijdu v mým nočním úborku?" Tomu jsem se vážně musela zasmát.
"Víš, že ani ne? Koukám ale, že máš pěknou čepičku. Pro mě si udělal taky?" S úsměvem šáhl do kapsy a vytáhl stejnou papírovou čepici, jako měl on.
"Díky Emmete." Poťouchle se na mě usmál a nasadil mi ji na hlavu. Až teď jsem si všimla, že u mého domku stojí náklaďák plný věcí.
"Esme, co je v tom náklaďáku?" Esme se na mě otočila a odpověděla.
"Jsou tam všechny potřebné věci na dodělání domku. Alice říkala, že to můžu rovnou i všechno koupit, že se ti ta šatna moc líbila, takže jsem to všechno obstarala, abys s tím neměla práci." Tak to je super, vsadím se, že Alice pomáhala s vybíráním.
"Tak to je super, děkuji Esme." Všechny věci potřebné na malování a pokládku podlahy jsme vzali dovnitř a začali jsme. Já a Alice jsme si vzali na starost patro a Esme s Emmetem dělali na přízemí. Každou místnost jsme vymalovali a pak jsme tam položili podlahu. Trvalo nám to asi do oběda. Podívala jsem se na hodinky a zjistila jsem, že je půl 1.
"Lidi, nemáte hlad? Mohli bychom si zajet na oběd." Přiběhl za mnou Emmet a bafl na mě.
"Baaaf. Ne, dobrý, na oběd nemusíme, my jsme se pořádně nadlábli doma. Buď v klidu."
"Ok, ale příště mě takhle nelekej, jo?" Zbytek odpoledne jsme rozmisťovali nábytek. Byla sranda, protože Emmet furt vtipkoval a na někoho bafal. Kolem 9 večer už bylo všechno na svých místech a my si mohli gratulovat. Byla to vážně nádhera. Stačila jedna sobota a domeček byl kompletně zařízený.
Kuchyně byla provedena ve dřevě a linka byla do černa. Obývací pokoj byl už světlejší a po celé jedné stěně se táhlo okno se vstupem na terasu. Ložnice byla také světlá a opět ze dřeva. Koupelna na tom byla stejně, ale nejvíce mě uchvátil pohled na šatnu, byla obrovská, spousta úložného prostoru a uprostřed stála taburetka.
"Tak za takovou pomoc vás i zbytek vaší rodinky zvu na kolaudační party. Na zítra si nic neplánujte, budeme slavit."
"Super, bude pařba." Emmet zařval tak, až jsem nadskočila.
"Vážně vám všem moc děkuji. Hlavně vám, Esme, jste vážně kouzelnice. A chtěla jsem vás požádat o vyúčtování." S Esme jsem se domluvila na ceně a hned jsem ji ubezpečila, že to bude mít zítra na účtu i s částkou za práci. Pak jsme se rozloučili a oni odjeli. Já jsem hned pelášila do auta pro tašky s oblečením a začala jsem to rovnat do šatny. Když už tam všechno bylo, byla jsem nadmíru spokojená. Jelikož jsem byla unavená, šla jsem si lehnout i s netbookem do mé krásné postele, pustila jsem si tam nový díl THE VAMPIRE DIARIES, nastavila jsem vypnutí a pomalu jsem usínala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama