13. díl UD

21. června 2010 v 20:19 | Elý$ |  ♣♥The Twilight saga stories - Elý$♥♣
Prekvapko.. :D dalsi dilecek je tu.. :D

Isabella:
Alice najednou zařvala, ať Emmett zastaví, jenže ten se k tomu neměl, takže jsem na tu brzdu dupla já a Alice vyskočila z auta.
"Co jí zase bylo? Co se stalo, že utekla uprostřed cesty na nákupy?" divil se Emmett. Až teď jsem si všimla, že zbytek zastavil taky, protože Rose otevřela dveře u Emmetta a začala se hned vyptávat, co se stalo.
"No, Alice najednou zařvala, ať zastavím, jenže já si myslel, že si ze mě dělá srandu, takže jsem nezastavil, ale Isabella dupla na brzdu místo mě a Alice vyletěla z auta jako řízená střela." Rose udiveně zamrkala. Vedle ní se objevil Edward a hned nám to začal vysvětlovat.
"Alice viděla, jak se Carlisle s Esme hádají a Esme chtěla rozbít svoji oblíbenou vázu o Carlisla, takže tomu běžela zabránit." Kruci, jak tohle ví?
"Normálně, čtu myšlenky. I ty tvoje," vybafl na mě odpověď. Takže mě teď jako slyšíš? Jenom kývnul hlavou. A řekneš mi někdy, proč mě nenávidíš? Zavrtěl hlavou. Jak chceš. Ale je to škoda, protože bych byla ráda, abychom se normálně přátelili. Udělal takový obličej, jakože hm a tím skončila naše tajná konverzace, jelikož jsme tu nebyli sami a Emmett se začal řehtat.
"No, Isabello, myslím, že tvoje myšlenky už dál nebudou jenom tvoje," a řehtal se dál. Retard. Edward se usmál a přikývl.
Ani jsme se nenadály a Alice byla zase tady a cesta na nákupy mohla pokračovat. Jakmile jsme přijeli do obchoďáku, všichni na nás otočili své pohledy. Kluci slintali a holky taky, ale každý nad opačným pohlavím. Šli jsme do značkového obchodu s oblečením a začali jsme vybírat oblečení. Kluci šli s námi, ale spíš se tak různě schovávali mezi regály, než aby nám pomohli. S Alicí a Rose jsme si nabrali plné náruče oblečení a zamířili jsme do kabinek vedle sebe.
Právě jsem byla v kabince jenom v krajkové černé podprsence a stejných kalhotkách, když ke mně do kabinky vtrhnul Edward. Nejdříve si ani nevšiml, že jsem tam taky, ale pak se na mě pomalu otočil a zůstal na mě civět. Jeho oči najednou ztmavly touhou.
"Eh, Edwarde, co tady děláš?"
"Schovávám se před Emmette, chtěl mě navléknout do nějakého dámského oblečení, nevadí, že jsem se schoval u tebe?" Ach, ten je tak sladkej, jenom políbit. Edward se pousmál a začal se ke mně naklánět. A pak překonal tu malou vzdálenost, která nás dělila a přitiskl své rty na mé. Vzal mě kolem pasu a líbal mě, nejdříve něžně, ale pak jeho polibky nabíraly na intenzitě. Asi by to takhle pokračovalo dál, kdyby k nám do kabinky nevtrhla Alice s nějakým úlovkem. Rychle jsme od sebe odskočili.
"Je, já jsem vás asi vyrušila, co?" usmála se omluvně.
"Ale ne. Edward se tady jenom schovával před Emmettem." A při tom jsme se líbali. Aaa, jak on umí úžasně líbat. Edward se na mě potešeně podíval a já jsem si až teď vzpomněla na to, že mi čte myšlenky.
Alice vypadla z kabinky a Edward s ní, takže jsem si mohla dozkoušet zbytek oblečení. Pak jsme zamířili ke kase, zaplatili jsme a poslali jsme kluky s taškami do auta. Než ale stačili odejít, ještě na ně Alice houkla.
"Ihned na to zapomeňte, jinak víte, co vás čeká."
My jsme mezitím šli ještě do obuvi, kde jsme si koupili samé lodičky a já jsem si vzala i converse, ale holkám se to moc nelíbilo. Ověšené taškami jsme se vydali k autu, které tam ale nebylo. Jenom na zemi ležel papírek.
Když máte tolik nových bot, co si je trochu rozšlápnout?
"Ty kreténi, co si o sobě myslej? To neměli dělat, protože se mnou pojedou nakupovat na ten úžasnej veletrh, co bude příští týden v Paříži," řekla rozčilená Alice a Rose s k ní přidala.
"To si odnesou, Emmett bude mít po ptákách." Tak tomu jsem se musela zasmát.
"No moc se tomu nesměj, odvezli nám všechno oblečení a jestli udělaj to, co jsem viděla, tak jsme slušně v háji," řekla nám s obavami v hlase Alice.
"Počkej, co chtějí s tím oblečením udělat?" musela jsem se zeptat.
"Chtějí si udělat táborák."
"No tak to teda ne." Vyndala jsem si mobil z kabelky a chtěla jsem zavolat Edwardovi, jenže jsem neměla jeho číslo.
"Alice, jaké číslo má mobil?" Ta mi ho řekla a já jsem už volala. Vzal to hned.
"Cullen, prosím."
"Edwarde, jestli to oblečení spálíte, tak bude mít Emmett po ptákách, což mu slibuje Rose. Jasper pojede na veletrh do Paříže, což mu slibuje Alice. A ty budeš muset poslouchat moje myšlenky a to ti slibuju, že zrovna slušné nebudou."
"No, možná si to rozmyslíme, ale nic nezaručuju."
"No, tak to bys měl zaručovat, protože tady Alice plánuje, že na škole rozhlásí, že hledáš holku."
"Kam pro vás máme přijet?"
"No, tak se mi to líbí. Přijeď k obchoďáku v co nejkratší době, jinak začneme plnit všechny naše výhružky."
"Ok, budu tam" A položil to.
"No, teda Isabello, máš na něj vážně vliv. Seš dobrá vyjednávačka," mrkla na mě Rose.
"A to mě přivádí k tomu vašemu dnešnímu schovávání v kabince. Koukám, že se vaše nenávist přeměnila v něco trošku jiného," práskla na mě Alice.
"Cože? Co se dělo?" vyzvídala Rose. Než jsem ale stihla něco říct, Alice začala vysvětlovat.
"Měla jsem vizi, ve které Edward s Isabellou rozbili kabinku při tom. To jsem tak nemohla nechat, jelikož by nás potom už do toho obchůdku nepustili, takže jsem tam vtrhla, když se akorát líbali, ale už se to docela přibližovalo k tomu," ukončila svoji objasňovací řeč Alice.
"Wow, vy na to jdete nějako rychle, ne?" zeptala se mě Rose.
"Ale ne, mezi námi nic není. Jen jsme se líbali. Tak kdo by se se mnou nelíbal, kdyby mě viděl v tom prádélku, co jsem měla na sobě?" usmála jsem se na ni. Ta už to ale neřešila, protože se přiřítil Edward a měl naštvaný pohled, který upíral na Alici.
"Á, náš odvoz je tady," zapištěla Rose a naskočila dozadu. K ní si přisedla i Alice, takže na mě zbylo místo vedle Edwarda.
Při cestě si Alice s Rose furt něco vykládaly ohledně přehlídek, které se chystají v Paříži. Já jsem mlčela a Edward stejně tak. Asi víš, co Alice viděla a proč nám tam vlítla. Zakýval hlavou na souhlas. No, to jsem netušila, že bychom to dotáhli tak daleko. Pobaveně se usmál. Nemohli bychom nějako vymazat tu nevraživost mezi námi a bavit se jako normální upíři? S úsměvem přikývl. Děkuju. A zbytek cesty jsme se už nebavili.
Jakmile jsme dojeli k domu, ucítila jsem smrad, jako když pálíte oblečení. Rychlostí blesku jsem vběhla na zahradu, kde Emmett poskakoval kolem ohýnku, v ruce měl kus mých šatů a zbytek už hořel.
"Emmette, co to má znamenat?" Ten se jen lekl a pokračoval dál v oslavném tanci. Jak já bych mu přála, aby byl v mé kůži a věděl, jakej je to pocit, přijít o úžasný šaty. Najednou jsem měla pocit, jako bych neměla tělo, ale pak ten pocit ustal. Najednou jsem si ale všimla, že naproti mně stojí někdo, kdo vypadá úplně přesně jako já. Podívala jsem se na sebe a nestíhala jsem se divit. Já mám na sobě pánské rifle a tričko. A mám nějaký velký svaly. Šla jsem se podívat do zrcadla a málem jsem omdlela. Ze zrcadla se na mě díval Emmett. Co to má znamenat? Že bych si s Emmettem prohodila tělo? Oh, ne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelly Nelly | Web | 21. června 2010 v 20:22 | Reagovat

Jéé..mas super blog. TVD aj TS mam fakt mooc rada..!:))

2 pretty-little-liars-serial pretty-little-liars-serial | Web | 21. června 2010 v 20:28 | Reagovat

good dess

3 ADU-HotGuys ADU-HotGuys | Web | 21. června 2010 v 20:29 | Reagovat

Ahoj. Tvoj blog je vážne úžasný!
Ja by som Ťa chcela poprosiť, aby si zahlasovala v ankete - Muž Mesiaca Jún!
Stačí kliknúť na web... veď vieš ako to na blogu funguje a kde treba hľadať anketu. Takže keby si si našla čas a zahlasovala bola by som Ti veľmi vďačná a určite oplatím, ak budeš niečo potrebovať Ty.
Prosím neber to ako reklamu, ale ako pozvanie na môj blog.
Ďakujem za pozornosť.

4 TeVi TeVi | 26. srpna 2010 v 21:45 | Reagovat

ten konec je drsnej 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama